Виберіть сторінку

Вітаємо з Днем науки!

Вітаємо з Днем науки!

Шановні колеги, учені, дослідники, аспіранти, молоді науковці та здобувачі Донецького національного університету імені Василя Стуса, вітаємо вас із професійним святом – Днем науки!

День науки – це свято агентів змін та новаторів, діяльність яких є символом духовної свободи та вдосконалення особистості. Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій – основа інтелектуального потенціалу нації, запорука її майбутнього.

Освіта і наука – це симбіоз знань та інновацій, єдиний шлях ефективного розвитку та гідного сприйняття викликів сьогодення. Освіта забезпечує науку новими методами пізнання, а наука натомість віддячує інструментарієм для подальшого розвитку та вдосконалення.

Щороку Стусівський університет випускає когорту молодих науковців – інтелектуальну еліту української нації. Пишаємося, що з року в рік у нашій Alma Mater зростає кількість провідних науковців, докторів та кандидатів наук, докторів філософії, успішно розвиваються наукові школи, започатковуються нові напрями, досліджуються актуальні теми, створюються унікальні винаходи та нові технології, проводяться міжнародні та всеукраїнські наукові конференції, бакалаври та магістри пробують свої сили у власних дослідженнях та здобувають перемоги у міжнародних та всеукраїнських конкурсах наукових робіт. Учені Стусівського університету спрямовують вектор сучасного наукового дискурсу та збагачують скарбницю світових досягнень.

Щиро дякуємо вам, шановні науковці, за натхненну сумлінну та творчу працю, ваші перемоги та відкриття, винаходи та ґрунтовні дослідження, складну та відповідальну роботу навіть у воєнний час, під звуки сирен тривоги, ракетні обстріли та постійну небезпеку.

Щиро зичимо вам міцного здоров’я і творчої наснаги, плідних наукових пошуків та нових відкриттів, здійснення найсміливіших дослідницьких мрій та реалізації інноваційних проєктів, підкорення нових наукових обріїв під мирним українським небом! Разом до Перемоги!

Олена Топчій

Архіви

Приєднуйтеся до нас