Виберіть сторінку

Вітаємо з Днем працівників освіти!

Вітаємо з Днем працівників освіти!

Шановні колеги-освітяни! Дорога Університетська родино!

Щиро вітаю вас із Днем працівників освіти!

Щодня ми допомагаємо молоді відкривати скарбницю знань, науки та мудрості поколінь, навчаючись у них легкості та мобільності. Натхненна, самовіддана та цілеспрямована робота кожного Стусівця – вагомий внесок у розвиток вищої освіти України.

В умовах російсько-украïнської війни ми тримаємо освітньо-науковий фронт, розширюємо коло друзів і партнерів, відкриваємо освітні програми на запит суспільства, реалізуємо проєкти для відновлення України, стоїмо на сторожі незалежності, суверенності та соборності нашої держави, зберігаємо споконвічні традиції та формуємо інтелектуальну еліту великої української нації.

Щиро дякую вам, шановні колеги, за відданість справі, невтомний творчий пошук, креативність, новаторство, потужний імпульс до змiн i вдосконалення, розвиток наукових шкіл, фахову майстерність та свідому громадянську позицію!

Впевнений, що досвід нашого колективу щодо збереження і примноження закладених традицій Університету, інноваційний шлях стратегічного розвитку освітньої діяльності сприятимуть подоланню викликів сьогодення, що постали перед нами та сучасною системою вищої освіти України. Кажуть, дорогу здолає мотивований! Тож навчаймося навчаючись, наближаймо Перемогу, формуймо якісну вищу освіту, адже Ім’я зобов’язує!

У цей святковий день бажаю освітянській родині успіхів та натхнення, наснаги й невичерпної енергії, вагомих здобутків та перемог, добробуту і мирного неба, підкорення нових наукових обріїв та відкриття перспектив для відновлення і процвітання рідної України! Примножуймо традиції та цінності нашої Alma Mater!

Переможемо! Все буде Україна!

З найкращими побажаннями ректор Роман ГРИНЮК

Архіви

Приєднуйтеся до нас