Виберіть сторінку

I ВСЕУКРАЇНСЬКІ СУДОВІ ДЕБАТИ З ТРУДОВОГО ПРАВА

ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ I ВСЕУКРАЇНСЬКИХ СУДОВИХ ДЕБАТІВ З ТРУДОВОГО ПРАВА

25 листопада 2017 року завершилися I Всеукраїнські судові дебати з трудового права, які проводилася у м. Вінниці, організаторами яких були:

  • ЮРИДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ДОНЕЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТУСА;
  • ЦЕНТР ПРОБЛЕМ ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЦІАЛЬНОГО ПРАВА ЮРИДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА;
  • АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Партнерами змагань виступали:

  • ЮФ «ВАСИЛЬ КІСІЛЬ І ПАРТНЕРИ;
  • АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ПАТЮК ТА ПАРТНЕРИ»
  • ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ТРУДОВІ ІНІЦІАТИВИ»

В усних турах в цей день прийняло участь 16 команд із ВНЗ України:

  • Академія Державної пенітенціарної служби;
  • Білоцерківський національний аграрний університет;
  • Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ;
  • Донецький національний університет імені Василя Стуса (2 команди);
  • Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка (2 команди);
  • Національний університет «Одеська юридична академія» (2 команди);
  • Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого (2 команди);
  • Приватний вищий навчальний заклад «Фінансово-правовий коледж»;
  • Університет економіки та права «КРОК»;
  • Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди;
  • Юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка (2 команди).

Суддівський корпус складався із досвідчених суддів, науковців-викладачів і фахівців-практиків:

ПАНАСЮК ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ, суддя, заступник голови Апеляційного суду Вінницької області,
ОНІЩУК ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ, суддя Апеляційного суду Вінницької області,
БЕРЕГОВИЙ ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ, суддя Апеляційного суду Вінницької області,
СТАДНИК ІГОР МИХАЙЛОВИЧ, суддя Апеляційного суду Вінницької області,
ШЕМЕТА ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА, суддя, секретар судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Вінницької області,
САВЧУК ВАЛЕРІЯ ІГОРІВНА, старший юрист ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»,
ПАТЮК СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА, голова Адвокатського об’єднання «Патюк та Партнери», к.ю.н.,
САНДУЛ ГЕОРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, юрист, координатор Юридичної клініки ГО «Трудові ініціативи»,
ШУРИН ОЛЕНА АНДРІЇВНА, асистент кафедри правосуддя юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, провідний фахівець Центру проблем імплементації європейського соціального права, к.ю.н.,
КОСТЮЧЕНКО ОЛЕНА ЄВГЕНІВНА, доцент кафедри цивільного права та процесу Університету державної фіскальної служби України, доцент, к.ю.н.,
ПИСАРЄВА ЕЛЛА АНАТОЛІЇВНА, доцент кафедри цивільного права і процесу ДонНУ імені Василя Стуса, доцент, к.ю.н.,
БІЛОУС ОЛЕНА ЮРІЇВНА, доцент кафедри конституційного, міжнародного і кримінального права ДонНУ імені Василя Стуса, к.ю.н.
УРАЛОВА ЮЛІЯ ПАВЛІВНА, старший викладач кафедри цивільного права і процесу ДонНУ імені Василя Стуса.

В організаційний комітет, який доклав великих зусиль в організації цього заходу, входили:

БОБКОВА АНТОНІНА ГРИГОРІВНА, декан юридичного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса, академік Національної академії правових наук України, професор, доктор юридичних наук, завідувач кафедри господарського права,
ІНШИН МИКОЛА ІВАНОВИЧ, завідувач кафедри трудового права та права соціального забезпечення юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Директор Центру проблем імплементації європейського соціального права, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, Заслужений юрист України,
КОВАЛЬ ІРИНА ФЕДОРІВНА, завідувач кафедри цивільного права і процесу Донецького національного університету імені Василя Стуса, доктор юридичних наук, доцент,
АМЕЛІЧЕВА ЛІЛІЯ ПЕТРІВНА, член оргкомітету, заступник декана з наукової роботи юридичного факультету, доцент кафедри цивільного права і процесу ДонНУ імені Василя Стуса, доцент, к.ю.н.
САХАРУК ІРИНА СЕРГІЇВНА, член оргкомітету, провідний фахівець Центру проблем імплементації європейського соціального права, асистент кафедри трудового права та права соціального забезпечення юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, к.ю.н.
АНТОНЮК ОЛЕНА ІГОРІВНА, член оргкомітету, доцент кафедри цивільного права і процесу ДонНУ імені Василя Стуса, доцент, к.ю.н.
МАМЕДОВА СВІТЛАНА МАЛІКІВНА, член оргкомітету, асистент кафедри цивільного права та процесу ДонНУ імені Василя Стуса,
ПАНАСЮК ОЛЕГ ТЕРЕНТІЙОВИЧ, член оргкомітету, доцент кафедри трудового права та права соціального забезпечення юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, доцент, к.ю.н.
ПОГОРЄЛОВА ОЛЕКСАНДРА СЕРГІЇВНА, член оргкомітету, асистент кафедри трудового права та права соціального забезпечення юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, к.ю.н.
ТИХА АЛІНА ПАВЛІВНА, член оргкомітету, координатор зв’язків з громадськістю Центру проблем імплементації європейського соціального права юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, аспірант кафедри трудового права та права соціального забезпечення.
КУЗЬМЕНКО ГАЛИНА ВАЛЕНТИНІВНА, член оргкомітету, асистент кафедри трудового права та права соціального забезпечення юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, к.ю.н.

Перед фінальним туром відбувся дискусійний майданчик на тему «Актуальна судова практика у сфері трудового права» з представниками парнерів — старшим юристом ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» Савчук Валерією Ігорівною та головою Адвокатського об’єднання «Патюк та Партнери», к.ю.н., Патюк Світлановю Олександрівною.

Оргкомітет висловлює подяку тренерам за підготовку команд:

Андрієвській Людмилі Олексіївні,
Москаленко Олені В’ячеславівні,
Нестерцовій — Собокарь Олександрі Володимирівні,
Новікову Денису Олександровичу,
Степанченку Ігорю Олеговичу,
Ушаковій Нінель Євгеніївні,
Черабаєвій Ользі Володимирівні,
Шумній Ларисі Петрівні,
Юшко Аллі Миронівні й ін.

Оргкомітет висловлює подяку студентам, які прийняли активну участь в організації і проведенні даного заходу:

Варгас Сніжана Олександрівна,
Захаренко Єлизавета Олександрівна,
Ільніцький Максим Ігорович,
Ковальчук Вікторія Ігорівна,
Короткова Єлизавета Олександрівна,
Кравцов Михайло Олександрович,
Кравчук Богдан Іванович,
Олійник Сергій Володимирович,
Нефьодов Олександр Володимирович,
Поліщук Катерина Валеріївна,
Савчук Катерина Олександрівна,
Сахарова Марія Андріївна,
Сельська Катерина Романівна,
Суханова Анна Олександрівна,
Яковенко Діана Дмитрівна,
Ящук Альона Василівна.

Отже, в запеклій боротьбі переможцями стали:

1 місце — команда «Laboruсти», студентки 4 курсу юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка ПРИДАТКО СОФІЯ АРКАДІЇВНА та ПЕТРИНА ХРИСТИНА СЕРГІЇВНА,
2 місце — команда «Вихованці Ярослава Мудрого», студентки 3 курсу юридичного факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого БЕЗКОРОВАЙНА АННА ВАСИЛІВНА та МЕЛАНИЧ АЛІНА ОЛЕКСІЇВНА,
3 місце — команда «Pro et contra», магістранти 1 курсу Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка НЕДВЕЦЬКИЙ ДАНИЛО ГРИГОРОВИЧ та ВЕСЕЛОВСЬКИЙ БОГДАН АНДРІЙОВИЧ.

Переможцями в номінаціях стали :

Кращий оратор — представник позивача — БЕРНАС КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА, студентка 2 курсу Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
Кращий оратор — представник відповідача — НЕДВЕЦЬКИЙ ДАНИЛО ГРИГОРОВИЧ магістранти 1 курсу Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

ДЯКУЄМО ВСІМ ЗА СВЯТО ТРУДОВОГО ПРАВА!