ПРО ПІДСУМКИ ІІ ЕТАПУ ХХ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА
На філологічному факультеті Донецького національного університету імені Василя Стуса пройшов ІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
У конкурсі на внутрішньо університетському етапі взяли участь 35 студентів, з яких 18 учасників філологічного напряму та 17 – з інших факультетів.
Переможцями ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2019-2020 навчальному році стали:
Студенти нефілологічних спеціальностей:
І місце – Нишпорська Дарія Іванівна 3 курс, СО «Бакалавр», факультет інформаційних і прикладних технологій;
ІІ місце – Остапенко Маріна Олегівна 3 курс, СО «Бакалавр», факультет інформаційних і прикладних технологій;
ІІІ місце – Борищук Владислав Володимирович 1 курс, СО «Бакалавр», факультет інформаційних і прикладних технологій;
ІІІ місце – Новіцька Валерія Ігорівна 1 курс, СО «Бакалавр», фізико-технічний факультет.
Студенти філологічних спеціальностей:
І місце – Стеценко Катерина Сергіївна, 2 курс, СО «Бакалавр», факультет іноземних мов;
ІІ місце – Безнощенко Таїсія Ігорівна 1 курс, СО «Магістр», філологічний факультет;
ІІІ місце – Грепенчук Ірина Станіславівна 4 курс, СО «Бакалавр», філологічний факультет;
ІІІ місце – Шах Катерина Михайлівна 4 курс, СО «Бакалавр», філологічний факультет;
III місце – Локшина Діана Дмитрівна 2 курс, СО «Бакалавр», філологічний факультет.
Варто зазначити, що кращими в номінаціях ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2019-2020 навчальному році стали студенти:
- нефілологічних спеціальностей:
у номінації «Багатство і образність мовлення»
Буфан Альона Миколаївна,1 курс, СО «Бакалавр», економічний факультет
у номінації «Лексична вправність»
Саліженко Леся Віталіївна,1 курс, СО «Бакалавр», економічний факультет
Березовська Ангеліна Олегівна, 1 курс, СО «Бакалавр», фізико-технічний факультет
Молодецька Дар’я Юріївна, 1 курс, СО «Бакалавр», юридичний факультет
у номінації «Граматична вправність»
Костенко Яна Леонідівна, 1 курс, СО «Бакалавр», факультет інформаційних і прикладних технологій
Ковальчук Анастасія Олегівна, 1 курс, СО «Бакалавр», юридичний факультет
Вікулова Інна Юріївна, 1 курс, СО «Магістр», факультет хімії, біології і біотехнологій
у номінації «Орфографічна вправність»
Козяр Віолетта Богданівна, 1 курс, СО «Бакалавр», економічний факультет
у номінації «Змістовність і стилістична вправність»
Марценюк Наталія Сергіївна, 1 курс, СО «Магістр», факультет хімії, біології і біотехнологій
у номінації «Граматична та лексична вправність»
Гаврилець Олександра Віталіївна, 1 курс, СО «Бакалавр», економічний факультет
- філологічних спеціальностей:
у номінації «Багатство і образність мовлення»
Хмель Роман Олександрович, 2 курс, СО «Бакалавр», факультет іноземних мов
у номінації «Найкращі знання фонетики»
Корецька Інна Сергіївна, 2 курс, СО «Бакалавр», філологічний факультет
Білоус Ольга Ігорівна, 3 курс, СО «Бакалавр», філологічний факультет
Скалацька Катерина Сергіївна, 2 курс, СО «Бакалавр», філологічний факультет
у номінації «Кращий знавець фразеології»
Бакус Наталія Володимирівна, 1 курс, СО «Бакалавр», філологічний факультет
Чумак Ростислав Олександрович, 2 курс, СО «Бакалавр», факультет іноземних мов
Березнюк Ірина Олександрівна, 3 курс, СО «Бакалавр», філологічний факультет
Жигай Анастасія Сергіївна, 2 курс, СО «Бакалавр», філологічний факультет
у номінації «Найкращі знання лексикології»
Метельна Ангеліна Дмитрівна, 3 курс, СО «Бакалавр», філологічний факультет
Щиро вітаємо переможців і зичимо їм подальших успіхів у навчанні та творчого натхнення!
Прес-центр ДонНУ імені Василя Стуса