Виберіть сторінку

Безкоштовний 6-місячний краш-курс із розробки програмного забезпечення

Безкоштовний 6-місячний краш-курс із розробки програмного забезпечення

Привіт, студенте!

Раді повідомити тобі про крутезну можливість безкоштовного 6-місячного краш-курсу з розробки програмного забезпечення за підтримки нашого партнера міжнародної компанії AMFG – світового лідера в галузі промислового 3D-друку.

У рамках навчального проєкту для кожного учасника передбачена стипендія у розмірі 200-300 доларів у місяць! За результатами навчання кращі слухачі отримають одну з кваліфікацій: NodeJS Backend Software Engineer, ReactJS Frontend Software Engineer або Fullstack Software Engineer.

Курс навчання поділений на 2 частини – 3 місяці вивчення технологій та 3 місяці робота над одним з проєктів, який можна обрати самостійно. Все це під керівництвом досвідчених інженерів компанії AMFG та за підтримки факультету інформаційних і прикладних технологій Донецького національного університету імені Василя Стуса. Таким чином, за 6 місяців ти не тільки отримаєш корисні знання з сучасних технології, але й будеш мати практичний досвід їх використання, та одразу можеш отримати офер від компанії AMFG

Ми пропонуємо:

  • професійне наставництво;
  • робота над програмним продуктом із високим навантаженням з сучасною архітектурою;
  • можливість подальшого працевлаштування на високооплачувану та стабільну роботу у міжнародній компанії.

Учасникам цього навчального проєкту бажано мати рівень володіння англійською мовою В1 та базові знання мови JavaScript та, найголовніше, потрібно мати бажання навчатись!

Якщо ти хочеш спробувати свої сили, то скоріш заповнюй резюме та надсилай на пошту [email protected] та [email protected]

Резюме приймаються до 15 серпня.

Резюме кандидатів будуть розглядатися протягом місяця. Про результати відбору ми повідомимо кожного особисто.

Ми чекаємо саме на тебе!

Факультет інформаційних і прикладних технологій

Архіви

Приєднуйтеся до нас