Виберіть сторінку

Іспит на рівень володіння державною мовою

Іспит на рівень володіння державною мовою

🇺🇦Відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» особи, які мають намір набути громадянство України або претендують на обрання чи призначення на визначені цим Законом посади, від 16 липня 2021 року повинні засвідчити свій рівень володіння державною мовою. Державний сертифікат про рівень володіння державною мовою видає Національна комісія зі стандартів державної мови за результатом складених іспитів.

✅Для проведення іспитів Національна комісія зі стандартів державної мови своїм рішенням призначає уповноважені установи – заклади вищої освіти, які забезпечують належні матеріально-технічні та організаційні умови іспитування, технічно супроводжують перебіг іспитової сесії. Від 13 серпня 2023 року іспит на рівень володіння державної мовою можна скласти в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса. Зареєструватися на іспит можна за покликанням https://exam.mova.gov.ua/. Із порядком реєстрації, процедурою проведення іспиту, зразками завдань та іншою інформацією, що стосується отримання державного сертифіката про рівень володіння державною мовою, можна ознайомитися на офіційному сайті Національної комісії зі стандартів державної мови https://mova.gov.ua/.

▶️Для реєстрації на іспит на базі Донецького національного університету імені Василя Стуса обирайте наш заклад з випадного меню.
❗️Звертаємо увагу, що іспит відбувається за адресою: м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21, каб. 303-Б.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених на сторінці реєстрації, та уважно перевіряйте правильність введених персональних даних.

✅Відповідальна особа – Важеніна Олена Григорівна, [email protected]

Архіви

Приєднуйтеся до нас