Виберіть сторінку

Дистанційні дослідницькі гранти для українських науковців

Дистанційні дослідницькі гранти для українських науковців

Шановні науковці ДонНУ імені Василя Стуса!

Запрошуємо вас узяти участь у новій Програмі стипендій EURIZON «Дистанційні дослідницькі гранти для українських науковців», яка спрямована на підтримку українських дослідників, роботу яких було призупинено внаслідок російської агресії.

Гранти фінансуватимуться Європейським Союзом (через проєкт «EURIZON H2020», грантовий договір 871072) для забезпечення можливості українським дослідницьким групам продовжувати наукову роботу дистанційно, виконуючи дослідницькі проєкти у співпраці з партнерами з європейських наукових організацій. Запропоновані проєкти триватимуть від 6 або 12 місяців. Дослідницькі групи можуть складатися від 2 до 5 (і більше) осіб.

Проєкти можна виконувати дистанційно з будь-якої точки України. Програма стипендій EURIZON надаватиме підтримку у формі дослідницьких грантів лише українським заявникам (не їхнім європейським партнерам).

З критеріями відбору та правилами подання заявок можна ознайомитися на порталі Indico: https://indico.desy.de/event/38700/

Заявка повинна бути подана керівником проєкту від імені дослідницьких груп з України через онлайн-форму на порталі: https://indico.desy.de/event/38700/

Дедлайн подачі заявок: 8 травня 2023 року о 12:00 (СЕТ).

Повідомлення про результати процесу оцінювання: червень 2023 року.

Початок виконання проєктів: липень 2023 року.

Контакти секретаріату EURIZON WP9: [email protected]

Бажаємо успіху!

Олена Топчій

Архіви

Приєднуйтеся до нас