Виберіть сторінку

«FuturEU competition є чудовою можливістю для молоді з різних країн Європи висловити свої ідеї й розкрити свій потенціал у сфері кліматичних проблем», – Ольга Безп’ятко

«FuturEU competition є чудовою можливістю для молоді з різних країн Європи висловити свої ідеї й розкрити свій потенціал у сфері кліматичних проблем», – Ольга Безп’ятко

Моя поїздка до Німеччини в квітні була захопливою й багатою на нові знайомства. Основною метою моєї подорожі була участь у FuturEU competition, присвяченому розв’язанню кліматичних проблем у Європі. Мені було важливо поділитися своїми думками та враженнями про цей конкурс, оскільки він має дуже цікавий.

FuturEU competition є чудовою можливістю для молоді з різних країн Європи висловити свої ідеї й розкрити свій потенціал у сфері кліматичних проблем. Цей конкурс об’єднує молодь, яка хоче активно займатися збереженням навколишнього середовища й розробкою сталого майбутнього. Мене вразила кількість і різноманітність ідей, що були представлені учасниками. Вони пропонують новаторські й прогресивні рішення, спрямовані на зниження викидів парникових газів, використання відновлюваної енергії та ефективне використання ресурсів.

Організація конкурсу вражає своїм підходом до теми й підтримкою учасників. Я була захоплена якістю організації заходу й залученим журі, яке з глибоким розумінням аналізувало й оцінювало проєкти.

Особисто для мене цей конкурс став натхненням й змінив моє уявлення про можливості й важливість дії. Бачачи ентузіазм і розуміння учасників конкурсу, переконалася, що ми, молоді люди, маємо велику силу, щоб змінювати світ навколо нас.

Участь у FuturEU competition надала мені шанс познайомитися зі студентами з різних країн Європи, які поділяють мою пристрасть до розв’язання кліматичних проблем. Ми обмінювалися думками, ідеями й досвідом, що було надзвичайно цінним. Відчувалася атмосфера співпраці й взаємного навчання.

Я закликаю всіх студентів та молодих людей брати участь у FuturEU competition!

Ольга Безпятко, здобувачка економічного факультету ДонНУ імені Василя Стуса

Архіви

Приєднуйтеся до нас