Виберіть сторінку

Візит пані Посла Європейського Союзу в Україні Катаріни Матернової до ДонНУ імені Василя Стуса

Візит пані Посла Європейського Союзу в Україні Катаріни Матернової до ДонНУ імені Василя Стуса

До Донецького національного університету імені Василя Стуса 3 червня завітали пані Посол Європейського Союзу в Україні Катаріна Матернова та  високоповажна делегація Представництва Європейського Союзу в Україні: пресаташе пан Ніколо Гаспаріні, політична асистентка Посла ЄС в Україні пані Майя Теношвілі, координаторка з питань комунікацій пані Мар’яна Камінська, перекладачка пані Людмила Щербанюк. У заході також взяли участь народний депутат України Юлія Овчинникова, голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, заступник міського голови Андрій Очеретний.
Модерував зустріч ректор ДонНУ імені Василя Стуса, доктор економічних наук, професор Ілля Хаджинов.
Під час робочого візиту до Вінниці пані Посол Катаріна Матернова зустрілася зі здобувачами та науково-педагогічними працівниками нашого Університету.  Учасники зустрічі мали чудову нагоду поспілкуватися про перспективи членства України в ЄС, грантову підтримку та допомогу європейських країн у відбудові України, виклики російсько-української війни, історію незламності нашої Alma Mater, міжнародні проєкти, які реалізує ДонНУ імені Василя Стуса.
Щиро дякуємо пані Катаріні Матерновій за дружній візит, відверте спілкування та надихаючу атмосферу!
Вдячні Представництву ЄС в Україні за організацію візиту та постійну підтримку діяльності Інформаційного центру ЄС в ДонНУ імені Василя Стуса!

Пресцентр ДонНУ імені Василя Стуса

Архіви

Приєднуйтеся до нас