Виберіть сторінку

На факультеті іноземних мов галасували через Шекспіра

З нагоди 400 років із дня смерті знаменитого англійського поета і драматурга Вільяма Шекспіра факультет іноземних мов ДонНУ провів творчий захід під назвою «Much Ado About Shakespeare», що в перекладі українською звучить як «Багато галасу через Шекспіра».

Галасу і справді було багато, адже в підготовці та проведенні вечора були задіяні понад 40 учасників з усіх курсів ФІМ, а також представники філологічного, історичного та хімічного факультетів. Гостями заходу стали учні загальноосвітньої школі І-ІІ ступенів-ліцею № 7 Вінницької міської ради.

У дружній та невимушеній атмосфері студенти вшанували пам’ять Вільяма Шекспіра, прочитавши сонети барда не лише українською та англійською, а й німецькою, французькою, іспанською мовами і навіть латиною. Окрім того, гості заходу змогли подивитись постановки уривків із п’єс Шекспіра в сучасній інтерпретації та музичні номери.

Під час двогодинного перфомансу глядачі й актори брали участь у конкурсах, демонструючи творчі здібності та креативне мислення. Всі присутні змогли також насолодитися міні-виставкою картин, намальованих студентами ДонНУ, і скуштувати домашньої випічки на безкоштовній ярмарці під час антракту.

Наприкінці заходу всі учасники отримали сертифікати та зірвали бурхливі овації, за що дякуємо всім присутнім.

За інформацією ФІМ

Приєднуйтеся до нас