Виберіть сторінку

Тетяна Нагорняк: Зробимо добру справу для науки і для України

Проректор Донецкого національного університету Тетяна Нагорняк про спільний проект з Ужгородським національним університетом.

Шановні друзі!

Як ви знаєте, Донецький національний університет вже два роки працює в місті Вінниця. Зовсім нещодавно університет вирішив для себе дуже важливе питання. І ми сьогодні маємо таку назву, як Донецький національний університет імені Василя Стуса. Колектив прийняв таке рішення.

Мені дуже приємно, що сьогодні тут, в цій залі, відбудеться підписання одного із документів, який є кроком на реалізацію по-перше Закону „Про вищу освіту“, який надає навчальним закладам в рамках автономії дуже багато можливостей для інновації своєї навчальної діяльності. Приємно те, що ми на початку 2016-го року підписали таку угоду з Ужгородським Національним університетом про співпрацю в різних сферах освітньої, наукової діяльності. Сьогодні це перший реальний крок ії реалізації. Він не останній, я маю надію, в реалізації цієї угоди.

Хотіла б ще сказати, — я дуже дякую колективу Ужгородського національного університету і ректору за те, що він протягнув руку до співпраці з нашим університетом. Це буде корисний і цікавий спільний досвід в реалізації таких магістерських програм.

Дякую!»

Архіви

Приєднуйтеся до нас