Виберіть сторінку

День політолога у Стусівському університеті

День політолога у Стусівському університеті

Кафедра політології та державного управління Донецького національного університету імені Василя Стуса відзначила свій 26 рік з дня заснування. Починаючи з 1992 року, кафедра впевнено зайняла провідні позиції в розвитку вітчизняної політичної науки. Нині ж кафедру представляє потужний викладацький склад — чотири доктори політичних наук, чотири кандидати політичних наук, чотири кандидати історичних наук, кандидат філософських наук, експерти-практики, що в свою чергу забезпечує високу якість підготовки випускників спеціальності «Політологія».

Урочисто відзначати своє свято політологи розпочали у 2003, втім за 15 років це стало гарною традицію, що об’єднує зовсім юних першокурсників із студентами, які мають чим поділитися, викладачами, випускниками та усіма гостями, які щороку раді вітати іменинників ДонНУ імені Василя Стуса з різних куточків України.

14 вересня у коворкінгу Університету урочистості розпочалися із відео-опитування першокурсників щодо їхнього майбутнього. Кожен бачить себе фаховим спеціалістом, успішним та відомим. Можливо, не всі мрії справдяться, але амбіції ще зовсім юних студентів підкріплять професіонали. Найщиріші вітання та побажання лунали від проректора з навчально-виховної роботи, стратегічного розвитку та інновацій Тетяни Нагорняк.

Справжні наставницькі поради як першокурсникам, та й загалом, усім причетним до фаху політології, дав декан історичного факультету Юрій Теміров: бути справжніми, якісними та достойними представниками професії, мати мотивацію та збільшувати чисельність справжніх професіоналів. Завідувач кафедри політології та державного управління Олена Чальцева приєдналася до побажань та подякувала студентам за їхній вибір, адже професія неймовірно затребувана часом, головне – знайти себе у ній.

Підкреслила важливість та значущість представників політології й директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Світлана Василюк, яка зауважила, що та влада розумна, яка вміє дослухатися до фахівців, щоб змінітися на краще. А політологам побажала реалізуватися, бути почутими та впливовими.

На святі також лунали вітання від викладачів історичного факультету Миколи Примуша, Валентина Кокорського та Володимира Кіпеня. Науковці з власного життєвого досвіду радили використовувати всі можливості, створювати виключно позитивний імідж обраної професії. Володимир Порфирович передав вітання від студента вишу, який зараз перебуває на передовій, та передав символічний стяг, який пройшов разом із солдатами не одне військове завдання та випробування декану історичного факультету Юрію Темірову.

Приємний подарунок підготували колеги-журналісти, робота яких надзвичайно тісно пов’язані з політологами. Завідувач кафедри журналістики Олена Тараненко згадала про стереотипне сприйняття журналістів та політологів у суспільстві, втім побажала позитивно вплинути на фахове майбутнє, яке твориться вже сьогодні. А юні журналісти-першокурсники виконали музичну композицію в подарунок.

Урочисті, але разом із тим теплі, трепетні та щирі вітання викладачів, гостей та випускників поєднувалися із інтерактивами, конкурсами та батлами, у яких змагалися за першість студенти та викладачі. Перспективність та амбітність молоді додавала запалу у боротьбі, втім досвід та знання викладачів спокійно та впевнено отримали перемогу.

Ще однією незмінною традицією стала посвята першокурсників, які поклялися у вірності та відданості своєму фаху.

По завершенню – фото на пам’ять, а після перерви випускники кафедри політології та державного управління давали майстер-класи. Антон Глівінський розповів з чого починається піарщик, а Ольга Маштакова дала відповідь на питання чи може політолог займатися піаром поза політикою.

ДонНУ імені Василя Стуса вкотре підтвердив, що Університетська родина – це назавжди, що професіоналів готувати не просто, але це можливо, а політологія – це стиль мислення та життя.

Архіви

Приєднуйтеся до нас