Виберіть сторінку

Імітаційна юридична клініка з господарського права

Імітаційна юридична клініка з господарського права
З 2015 р. на юридичному факультеті ДонНУ імені Василя Стуса працює імітаційна юридична клініка з господарського права керівниками якої є доцент кафедри господарського права, к.ю.н., доцент Титова Олена Віталіївна та доцент кафедри господарського права, к.ю.н., доцент Калаченкова Катерина Олександрівна.

Імітаційна клініка – це форма триваючого у стінах університету навчання, практично-самостійний етап цілісної-концептуальної програми клінічного практичного навчання.

Заняття у клініці надають студентам можливість отримати навички практичної діяльності з юридичної спеціальності взагалі та як юриста-господарника зокрема.

Учасниками клініки є талановиті амбіційні студенти які реалізують таким чином можливість тренувати не тільки реалізувати та підвищувати свої юридичні компетенції а й набувати комунікативних навичок, навичок, інтерв’ювання ведення переговорів, самопрезентації як фахівця тощо. Досвід проведення занять у межах імітаційної клініки підтверджує що така освітня модель здатна ефективно сприяти створенню успішного підґрунтя професійної діяльності юриста у майбутньому.

Чи завжди треба беззастережно підписувати проект договору, надісланий контрагентам? Як скласти договір, який захищає права постачальника? Якими є наслідки нечіткого застосування термінології? 11 жовтня на прикладі конкретних кейсів ці питання розглядали учасники імітаційної юридичної клініки з господарського права. Усі учасники продемонстрували вміння якісно застосовувати вже набуті знання, напрацювали нові навички та піднялися ще на одну маленьку сходинку у своєму професійному рості.

Архіви

Приєднуйтеся до нас