Виберіть сторінку

Результати інтелектуальної on-line гри «ЕКОНОМ шукає найрозумнішого 11-класника»

Результати інтелектуальної on-line гри «ЕКОНОМ шукає найрозумнішого 11-класника»

Вітаємо всіх учасників інтелектуальної он-лайн гри «ЕКОНОМ шукає найрозумнішого 11-класника».

Дякуємо за активність учням 11 класів Вінницької, Запорізької, Тернопільської, Черкаської та Одеської областей.

За результатами гри найбільше балів отримали аж 11 учасників, яких ми запрошуємо на економічний факультет Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Вітаємо найрозумніших 11 –класників:

Нескородєва Анастасія Романівна
Савицька Таїсія Анатоліївна
Музичук Дмитро Романович
Воронькова Крістіна Іванівна
Захарчук Дмитро Миколайович
Паламарчук Олексій Дмитрович
Мазурук Олександр Володимирович
Басараб Дар’я Вікторівна
Семенчук Володимир Олександрович
Ахновський Денис Вікторович
Левченко Олександр Вікторович

Для наших переможців складена цікава програма їхнього перебування на економічному факультеті та підготовлено пам’ятні подарунки. (Детальна інформація буде розіслана на електронні скриньки та повідомлена в телефонному режимі представниками факультету)

Ми чекаємо на кожного з Вас!

Підсумкові результати он-лайн гри:

ПІБ Кількість правильних відповідей
Нескородєва Анастасія Романівна 37
Савицька Таїсія Анатоліївна 35
Музичук Дмитро Романович 35
Воронькова Крістіна Іванівна 34
Захарчук Дмитро Миколайович 34
Паламарчук Олексій Дмитрович 34
Мазурук Олександр Володимирович 34
Басараб Дар’я Вікторівна 33
Семенчук Володимир Олександрович 33
Ахновський Денис Вікторович 32
Левченко Олександр Вікторович 32
Кузнецова Катерина Вікторівна 30
Нємна Тетяна Юріївна 30
Козін Андрій Васильович 30
Сафронюк Іванна Юріївна 29
Конопелько Софія 28
Годний Микола Олегович 27
Малаховський Ярослав 27
Гводзик Людмила Ігорівна 26
Грицишена Яна Вікторівна 26
Кравчук Андрій Вікторович 25
Лущукевич Діана Юріївна 25
Алімов Микола Ігорович 25
Конопелько Ольга Геннадіївна 25
Нікітенко Лілія Олександрівна 24
Шайнога Володимир Вікторович 24
Зайцева Софія Андріївна 23
Самойлова Ольга Володимирівна 22
Фабіс Єлизавета Павлівна 22
Склярук Оксана Сергіївна 21
Зубенко Ксенія 20
Пугач Денис Миколайович 18
Борисова Тетяна 9