Виберіть сторінку

Регіональний етап програми особистісного розвитку молоді «Державотворець»

Регіональний етап програми особистісного розвитку молоді «Державотворець»

Мрієте стати держслужбовцем чи хочете дізнатися як функціонують органи влади?

Маєте ідеї, пропозиції та бажання змінювати країну на краще?

Із метою активізації молоді у процесах реформування держави Міністерство молоді та спорту України спільно з Українською академією лідерства за підтримки проєкту Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI) ініціюють проведення регіонального етапу програми особистісного розвитку молоді «Державотворець».

Метою зазначеної програми є ознайомлення молоді з публічною адміністрацією та процесом державотворення, діяльністю засобів масової інформації, бізнесу та громадського сектору, її залучення до процесів розроблення, ухвалення управлінських рішень і контролю за ії виконанням.

Регіональний етап програми в м. Вінниця відбудеться 13-21 листопада 2019 року.

Контактна особа: Сакута Марія, головна спеціалістка відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики, тел: (044) 284 30 26.

Контакт координатора регіональних етапів програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець» у м. Вінниця: Леванчук Марія Сергіївна, тел.: +38 097 422 30 50, e-mail: [email protected]