Виберіть сторінку

«Обов’язково бути доброю людиною»… Про Різдвяні читання у Стусівському університеті

«Обов’язково бути доброю людиною»… Про Різдвяні читання у Стусівському університеті

В одному з листів до сина з ув’язнення Василь Стус дає дуже вагому в житті кожної особистості настанову – «обов’язково бути доброю людиною, що намагається більше віддати іншим, аніж брати». А що, як не Різдво, освітлене духом таїнства і безмежної віри в краще, здатне оживити у кожному з нас таку необхідну морально-етичну складову?.. Так, саме Різдво, яке дарує Всесвіту оцю непохитну віру в добро, коли здійснюються дитячі і дорослі мрії, коли найближчі люди стають і найдорожчими, коли допомога іншому бачиться тобі за радість, коли світло по-справжньому перемагає темряву, як в одній з улюблених українських колядок «Темненькая нічка».

Отакі святкові таїни відкрилися для діток і батьків Стусівської родини 13 грудня на Різдвяних читаннях, організованих студентками 3 і 4 курсу освітньої програми «Українська мова та література» на кафедрі теорії та історії української і світової літератури. Читання художніх книжок сучасних письменників – Сашка Дерманського «Крамничка тітоньки Мальви», Дзвінки Матіяш «Подарунок від Святого Миколая», Рассела Пунтера «У Санти вихідний», літературні розваги і щирі подарунки від дівчат діткам витворили ту передріздвяну атмосферу, коли хочеться творити дива.

І наостанок – теплі слова вдячності нашим натхненним студенткам Аліні Коломієць, Лілії Бондурівській, Лілії Кравчук, Анні Нечай, Марії Шлапак, Катерині Шах, Наталії Цимбалюк, Ірині Грепечук, Наталії Підмалівській, Анастасії Костишиній, Ангеліні Метельній, Ірині Березнюк, Світлані Пирч й Олені Черняк.

 

В. о. завідувача кафедри теорії та історії

української і світової літератури Ольга Пуніна

Архіви

Приєднуйтеся до нас