Виберіть сторінку

Онлайн-квест з нагоди Міжнародного дня сім’ї

Онлайн-квест з нагоди Міжнародного дня сім’ї

Міжнародний день сім’ї світова спільнота традиційно відзначає 15 травня. Це свято було започатковано Генеральною Асамблеєю ООН 1993 року. Міжнародний день сім’ї створений з метою привернення уваги широкої громадськості до проблем сім’ї, яких сьогодні існує доволі багато. 

Жити разом і погоджувати все – це, звичайно, ознака сім’ї, але не найважливіша. Надзвичайно важливо зберігати єдність, попри можливу відстань, проблеми, конфлікти; знати, що члени сім’ї поважають один одного і цінуютьрадіють за все, чого досягли, і що визначає їх як особистостей. 

Бути сім’єю не легко, особливо в умовах, які продукує сьогодення. Перебування на вимушеній ізоляції створює підґрунтя для загострення конфліктів, обмежує особистий простір, мінімізує можливість займатися хобі та перебувати у соціальному оточенні, як це було раніше. Проте, більшість сімей вправно долають складні ситуації і зосереджуються лише на позитиві. 

Пропонуємо Вам перевірити, наскільки добре Ви можете підтримувати гармонійні сімейні стосунки з батьками/партнерами дітьми в умовах карантину, а, відповідно, визначити, чи є у певних сферах сімейних стосунків недоліки. Філологічний факультет запрошує усіх бажаючих взяти участь у онлайн-квесті, приуроченому до Міжнародного дня сім’ї Онлайн-квест розпочнеться 15 травня о 12 годині і триватиме 3 години. Перейти до виконання завдань можна за посиланням:  http://matra.donnu.net/course/view.php?id=15 

 

Архіви

Приєднуйтеся до нас