Виберіть сторінку

Запрошуємо взяти участь в освітній програмі «StarterNetwork»

Запрошуємо взяти участь в освітній програмі «StarterNetwork»

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь в освітній програмі «StarterNetwork» щодо розвитку інноваційного та підприємницького потенціалу університетів!

За ініціативи Міністерства освіти і науки України стартувала реєстрація викладачів та науковців на освітню програму «StarterNetwork», яка проводиться спільно з Тартуським університетом (Естонія) та YEP Інкубатором.

Програма передбачає серію вебінарів для розвитку інноваційного та підприємницького потенціалу українських університетів та передання досвіду естонської екосистеми, а також допомоги представникам академічного середовища з інноваційними ідеями, винаходами чи дослідженнями у створенні стартапів.

Тематика вебінарів:

6 березня о 15:00 – Колаборація університетів та корпорацій – найкращі практики

27 березня о 15:00 – Популяризація науки та комунікація про дослідження

10 квітня о 15:00 – Створення спільних платформ для просування інновацій

18 квітня о 15:00 – Різноманіття у підприємництві та науці: як і навіщо?

11-12 травня – Експрес-курс для університетських стартапів.

Реєструйтеся за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScUK-aUdw5OnvmR7ON92xAOAmQnytJbVucFBBgpwD4OQG_GRQ/viewform?fbclid=IwAR1FGptqOLd3J_kd8rqGlMoei0mczClM7ji0DHuyp3yv189ItZq6H3Nyg8I

Форма реєстрації буде активною до 7 травня 2023 року включно. Можлива реєстрація на один або декілька вебінарів програми.

За додатковою інформацією звертайтеся до комунікаційниці проєкту Чернишової Маргарити, електронна пошта: [email protected]

Бажаємо успіхів!

Олена Топчій

Архіви

Приєднуйтеся до нас