
Проєкт «StudVoice»: медіа

Майбутні журналісти, здобувачі кафедри журналістики та соціальних комунікацій факультету інформаційних і прикладних технологій ДонНУ імені Василя Стуса спільно з радіокомпанією «Місто над Бугом» започаткували новий проєкт «Stud Voice», присвячений медіаграмотності.
Ведучі проєкту «Stud Voice» Анна Сушинська та Анастасія Цимбал у подкасті говорили про медіа як бізнес, критичне мислення, чому воно настільки важливе у сучасному світі, видання «Detector Media» та його основні напрямки.
➡️Слухайте подкаст проєкту «Stud Voice» за покликанням: https://mistonadbugom.com.ua/program/stud-voice/podcast/stud-voice-vol-6?fbclid=IwAR3C6UHFzBbkHtCZQbMSXT1ChG0GQ6rMns23djU78aUjqFgMO6Kv7U6oe-8
💫Чекайте цікавинок у наступному випуску! Щосуботи та щонеділі зустрічаємося на радіохвилі 101,8 FM зі студентами ДонНУ імені Василя Стуса!
Юлія Лучицька