Виберіть сторінку

Вступ до аспірантури в 2024 році

Докторська школа ДонНУ імені Василя Стуса радо запрошує на навчання!

Згідно з новим Порядком прийому для здобуття вищої освіти в 2024 році  вступ до аспірантури відбуватиметься через конкурсні випробування, зокрема шляхом успішного складання Єдиного вступного іспиту (ЄВІ).

Що потрібно для вступу?

  • зареєструватись із 7 травня по 29 травня (включно) на ЄВІ та успішно його скласти у визначені УЦОЯО терміни;
  • надати результати ЄВІ за 2023 або 2024 рік. Оцінка за іноземну мову має бути не менше ніж 130 балів, а за тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) – не менше ніж 100 балів. Результати ЄВІ будуть автоматично внесені до вашої картки в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО).

Календар, програми та ЄВІ – єдині вступні форми як для вступників магістратури, так і аспірантури. Ознайомитися з деталями можна на сайті УЦОЯО.  (https://testportal.gov.ua/vstupni-do-magistratury-2024/ )

Якщо Ви маєте міжнародний сертифікат з іноземної мови на рівні B2 чи вище (наприклад, TOEFL, IELTS, Cambridge English), то Ви не складаєте ЄВІ. Зазначені сертифікати розглядаються як еквівалент вступного іспиту з іноземної мови на найвищий бал. Інформацію про міжнародний сертифікат також буде внесено до ЄДЕБО.

Дізнатися більше про Порядок прийому і подальші кроки (https://mon.gov.ua/ua/tag/vstupna-kampaniya-2024)

Вперед, до нових наукових звершень!

Бажаємо успіхів!

Докторська школа ДонНУ імені Василя Стуса

Архіви

Приєднуйтеся до нас