Виберіть сторінку

Відкрити можливості для молоді

Відкрити можливості для молоді

17 квітня у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса  на базі інформаційного центру ЄС та за сприяння Представництва Європейського Союзу в Україні відбувся «День кар’єри ЄС».

На захід завітали 46 роботодавців та понад 300 студентів навчальних закладів Вінниці.

Почесним гостем став Прес-аташе Представництва Європейського Союзу в Україні Давід Стулік. Він зазначив, що подібні події вкрай важливі, бо молодь має орієнтуватися на європейські стандарти, а роботодавці зацікавленні отримати кваліфікованих робітників, що розуміють, як робиться бізнес у Європі. Ректор Донецького національного університету імені Василя Стуса Роман Гринюк вкотре наголосив на прагненні вишу забезпечити студентів всіма наявними можливостями, щоб сформована за роки навчання особистість була конкурентоспроможною на національному та міжнародному рівнях. Ярмарок вакансій, що розгорнувся у залі ДонНУ, на думку начальника Департаменту співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА Володимира Мережка, є кроком до покращення співпраці роботодавців і шукачів роботи, бо відбувається без посередників.

Подібні заходи були традиційними для університету на Донецькій землі, на Вінниччині – така подія вперше. За чотири роки перебування в екзилі Стусівський університет активно працював для налагодження партнерських зв’язків із роботодавцями та державними закладами, що і дало можливість відновити традицію вже на Поділлі.

Отримавши інформацію про вакансії й стажування на підприємствах з іноземним капіталом, що працюють у Вінницькій області, та ознайомившись з вимогами для отримання роботи на українських підприємствах, студенти та гості заходу мали можливість відвідати тренінги:

«Грантова допомога програми ЄС «Креативна Європа» та особливості участі для України», тренер – Анна Турло, експерт Програми «Креативна Європа», Національне Бюро програми ЄС “Креативна Європа”. «Резюме по-європейськи. Співбесіда на роботу твоєї мрії», тренер – доцент кафедри менеджменту та поведінкової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса, к.е.н. Середа Г.В. «Як отримати стипендію на навчання за програмами ERASMUS+. Кроки подачі успішної заявки», тренер – менеджер з індивідуальних можливостей ERASMUS+ Катерина Жданова

Головним меседжем сьогоднішнього дня стали слова керівника інформаційного центру ЄС в ДонННУ імені Василя Стуса, проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Тетяни Орєхової: «Ми маємо показати, що завтра світ буде іншим, завтра будуть висуватися нові вимоги – треба думати яких навичок набути, щоб стати успішним.»

Архіви

Приєднуйтеся до нас