Виберіть сторінку

ОБЛАСНИЙ ЕТАП КОНКУРСУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

ОБЛАСНИЙ ЕТАП КОНКУРСУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

В обласному етапі Х Міжнародного мовно-літературного творчого конкурсу імені Тараса Шевченка, що збирає талановитих, творчих учнів і студентів, узяла участь команда Донецького національного університету імені Василя Стуса у складі 5 осіб, які вибороли право захищати честь Університету в цьому престижному конкурсі на відбірковому етапі, який було проведено 10 жовтня – в день урочистого відкриття цього конкурсу. Згідно з Положенням про конкурс, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 571, всі загальноосвітні, професійно-технічні та вищі навчальні заклади України беруть участь у творчому випробуванні.

Університетський етап конкурсу підтвердив бажання наших студентів перемогти. Пригадую, як ретельно вони дописували свої роботи, цікавилися, коли зможуть дізнатися про результати. З-поміж негуманітаріїв на університетському етапі цього року перемогла студентка 1 курсу СО «Магістр» факультету хімії, біології і біотехнологій Вікулова Інна, серед філологів – студентка 1 курсу СО «Магістр» Шевченко Інна.

В обласному етапі конкурсу наші студенти продемонстрували креативні здібності, високий творчий потенціал. Шевченко Інна посіла друге місце серед філологів, студентка 4 курсу СО «Бакалавр» Грепечук Ірина – третє.

Уже кілька років поспіль активну участь у творчому конкурсі бере студентка факультету хімії, біології і біотехнологій Степова Ганна. Цього року, як і минулого, вона посіла друге місце в обласному турі.

Попереду в наших студентів фінальний етап Х Міжнародного мовно-літературного творчого конкурсу імені Тараса Шевченка, тож побажаємо їм невичерпного натхнення, витримки і нових здобутків!

Підготувала Віра Андріївна Просалова

Архіви

Приєднуйтеся до нас