Виберіть сторінку

Стусівському 85: переможці міжфакультетського змагання з футболу «Разом до Перемоги»

19 травня 2022 року відбулися змагання з футболу між факультетами «Разом до перемоги».
Участь у заході взяли майже всі факультети Стусівського університету.
Навіть не завжди маючи можливість та час на тренування, завершуючи навчальний рік, працюючи та займаючись справами, які наближають нашу країну до перемоги, студенти показали видовищний футбол, доводячи, що все можна встигати, якщо ти чимось захоплений! За що отримали неймовірну підтримку від вболівальників!
У змаганнях брали участь не лише здобувачі – серед учасників команди юридичного факультету був також доктор юридичних наук, професор кафедри конституційного, міжнародного і кримінального права Роман Мовчан.
У запеклій боротьбі за Кубок Ректора команди посіли такі місця:
Кубок ректора здобула збірна команда Факультету інформаційних і прикладних технологій-Філологічного факультету, посівши 1 місце.
2 місце – збірна команда Факультету іноземних мов-Факультету історії та міжнародних відносин
3 місце – Юридичний факультет
4 місце – Економічний факультет
Вітаємо переможців та щиро дякуємо всім учасникам, вболівальникам, гостям турніру!
Бажаємо успіхів, нових звершень та перемог!
До нових зустрічей під мирним небом нашої рідної країни!