Виберіть сторінку

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи

Колектив Донецького національного університету імені Василя Стуса разом з усією Україною та цивілізованим світом відзначає День Гідності та Свободи, вшановує подвиг громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод українців, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, низько схиляє голову в пам’ять про героїв, які віддали життя за вільну та незалежну Україну

Колектив ДонНУ імені Василя Стуса знає, якою дорогою ціною відстоюється власна свобода, честь та гідність. Ми свідомо виходили на майдани, відкрито висловлювали свою позицію.

Зі скорботою у серці згадуємо вечір 13 березня 2014 року, коли пролилася перша кров випускника нашого Університету, Героя України, громадського діяча, керівника прес-служби Донецького обласного осередку Всеукраїнського об’єднання «Свобода»  Дмитра Чернявського. Він трагічно загинув від ножового поранення, нанесеного проросійськими бойовиками, по завершенню мирної акції «За Єдину Україну» в Донецьку.

Весна 2014 об’єднала нас, зробила незламними і сильними духом. 2022 рік довів, що українці – нація нескорених й непереможних! Викладачі, співробітники, студенти та випускники ДонНУ імені Василя Стуса у лавах ЗСУ героїчно виборюють свободу та майбутнє для нашої країни.

Сьогодні зі сльозами на очах та великою вдячністю ми згадуємо Героїв Небесної Сотні, Героїв російсько-української війни… Молимось та просимо Всевишнього про захист для Збройних сил України, які боронять територіальну цілісність української держави від російських військ.

Віримо, що дуже скоро всі наші захисники та захисниці повернуться до рідних домівок із Перемогою!

Слава Україні!

Героям слава!

З повагою колектив ДонНУ імені Василя Стуса

Архіви

Приєднуйтеся до нас