Виберіть сторінку

Запрошуємо взяти участь у всеукраїнському опитуванні «Комплексне дослідження з академічної доброчесності та відкритої науки 2023»

Запрошуємо взяти участь у всеукраїнському опитуванні «Комплексне дослідження з академічної доброчесності та відкритої науки 2023»

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у всеукраїнському опитуванні, метою якого є дослідження ставлення українського студентства й академічної спільноти до цінностей академічної доброчесності та відкритих наукових практик, а також виявлення типових прикладів недоброчесної поведінки. Участь у опитуванні є добровільною та анонімною, а його результати (зібрані дані та їхній аналіз) будуть опубліковані у відкритому доступі. Для заповнення анкети вам знадобиться близько 15 хвилин. Опитування триватиме з 4 по 24 грудня 2023 року. Це вже третє аналогічне опитування, після завершення якого буде здійснено комплексний аналіз відповідей респондентів, отриманих у 2021, 2022 та цьогоріч, із залученням експертів з Технічного університету Граца (Австрія).

Організатором опитування є команда проєкту OPTIMA, менеджеру якого просимо адресувати всі питання щодо цього дослідження. Проєкт фінансується за підтримки програми Erasmus+ Європейського Союзу.

Дякуємо за ваш час та надіслані відповіді! Ваша участь допоможе розвитку культури академічної доброчесності та відкритої науки в Україні. Це вкрай важливо для відбудови української освітньої та наукової системи під час та після війни та євроінтеграції вітчизняної вищої школи.

 

Команда проєкту OPTIMA

Архіви

Приєднуйтеся до нас