Виберіть сторінку

Засідання ректорату ДонНУ імені Василя Стуса

Засідання ректорату ДонНУ імені Василя Стуса

У Донецькому національному університеті імені Василя Стуса 7 травня відбулося чергове засідання ректорату.

Його відкрив ректор Університету Ілля Хаджинов.

Ілля Васильович проінформував про графік акредитації ОП на 2025 рік та напрацювання робочої групи з перегляду індикаторів персонального рейтингу науково-педагогічних працівників ДонНУ імені Василя Стуса.

Члени ректорату також обговорили вартість навчання для здобувачів ОС «Бакалавр», ОС «Магістр», аспірантів та іноземних здобувачів.

Проректор з наукової та навчальної роботи Сергій Радіо проінформував про конкурсний донабір експертів з акредитації освітніх програм за певними спеціальностями до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, актуалізацію даних експертів за фаховими секціями, які проводять експертизу проєктів на рівні Міністерства, у єдиній інформаційній системі nauka.gov.ua, старт реєстрації на ЄВІ для аспірантів.

Проректор з науково-педагогічної роботи, молодіжної політики та розвитку Максим Прихненко анонсував проведення урочистого засідання Вченої ради Університету, яке відбудеться 5 червня.

Завідувач навчального відділу Павло Римар акцентував на шаблонах робочих навчальних планів на наступний навчальний рік та процесі отримання токінів.

Начальник відділу кадрів Ірина Саволюк наголосила на графіках відпусток та вимогах Закону № 3633-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку».

Ілля Хаджинов подякував усім за плідну роботу та побажав продуктивного тижня.

Олена Топчій

Архіви

Приєднуйтеся до нас