Виберіть сторінку

Долучайтеся до сприяння академічній доброчесності!

Долучайтеся до сприяння академічній доброчесності!

Тобі набридла недоброчесність в закладах освіти? Хочеш, щоб твій диплом цінувався? Маєш ідеї щодо просування серед студентів та викладачів принципів академічної доброчесності, але тобі не вистачає підтримки? Тоді ця пропозиція саме для тебе!

Американські Ради з міжнародної освіти у партнерстві з Міністерством освіти і науки України за підтримки Посольства США в Україні оголошують про початок конкурсу грантових пропозицій серед університетів – учасників Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP.

До участі запрошуються студентські, викладацькі, студентсько-викладацькі команди. Стратегічна мета конкурсу – сприяти інформуванню університетської спільноти (абітурієнтів, студентів, батьків, викладачів, адміністрації ЗВО, громадськості) щодо важливості дотримання принципів академічної доброчесності під час навчального процесу та наукової діяльності. При плануванні та реалізації проектів особлива увага має бути зосереджена на залученні студентів першого року навчання бакалаврату/магістратури.

Заходи можуть бути як ознайомчого/інтерактивного/розважального характеру, так і навчального (тобто, наприклад, стосуватися особливостей академічного письма, роботи з навчальними джерелами, ознайомленням з механізмами впровадження Кодексів честі та контролю за ними) тощо.

Командні пропозиції, що приймаються до розгляду, повинні мати:

1) чіткі часові межі впровадження;
2) чітко сформований та описаний план заходів для впровадження ідей проекту;
3) зазначення та пояснення вибору цільової/цільових аудиторій;залучення студентсько-викладацького складу та усіх зацікавлених учасників;
4) чітко окреслену мету, завдання та стратегії втілення;
5) чітко прописане залучення студентів першого року навчання до здійснення заходів.

Звертаємо увагу, що плани та заходи мають бути реалістичними у втіленні та відповідати місії SAIUP.

Проекти можуть містити як один, так і цілу серію заходів, що впроваджуватимуться.

Усі заходи та дії, що передбачені під час реалізації проектів, не повинні суперечити чинному законодавству України. У рамках проектів не допускається пропагування насилля, дискримінації, інші дії, спрямовані на дискредитацію конкретних осіб чи групи осіб. Проект SAIUP залишає за собою право дискваліфікувати подані проектні заявки, що не відповідають умовам конкурсу.

Бюджет поданих проектних заявок не повинен перевищувати 12 000 грн.

Усі витрати повинні відповідати бюджету, поданому у проектній заявці. У разі, якщо під час впровадження проекту вказані витрати/заходи змінюються, це необхідно узгодити із представниками Проекту SAIUP (Американські Ради з міжнародної освіти) та отримати дозвіл на корегування бюджету.

Відповідальними за фінансову звітність та реалізацію проектів є студентські/викладацькі координатори Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP).

З організаційних чи уточнювальних питань просимо звертатися до представників Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP: проректора з наукової роботи – Іллі Васильовича Хаджинова, голови Студентської ради університету – Олексія Чмира.

Грантові заявки потрібно оформити до 25 серпня 2017 року (включно).

Оголошення найкращих проектів, що отримають підтримку, – 30 серпня 2017 року. Списки проектів-переможців та їхні короткі описи будуть опубліковані на сайті SAIUP (www.saiup.org.ua)

Термін виконання проектів – до 30 жовтня 2017 року.

Додаткову інформацію та посилання на форму подання заявки можна отримати, написавши на пошту:
[email protected]

Архіви

Приєднуйтеся до нас