Виберіть сторінку

VІ Відкритий регіональний творчий конкурс учнівської і студентської молоді «Слово у душі – душа у слові»

VІ Відкритий регіональний творчий конкурс  учнівської і студентської молоді «Слово у душі – душа у слові»

Донецький національний університет

імені Василя Стуса спільно з Вінницькою академією неперервної освіти і Донецьким інститутом післядипломної освіти  

проводить VІ Відкритий регіональний творчий конкурс

учнівської і студентської молоді «Слово у душі – душа у слові»

 

За погодженням із Департаментом освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації та Департаментом освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації VІ Відкритий регіональний творчий конкурс учнівської і студентської молоді  «Слово у душі – душа у слові» проводиться для пропаганди українського слова, активізації творчих сил учнівської і студентської молоді, естетичного виховання та духовного розвитку молодого покоління, а також підтримки взаємодії освітніх закладів у загальному полі Донецького і Подільського країв (див.: «Положення про проведення Відкритого регіонального творчого конкурсу учнівської і студентської молоді  «Слово у душі – душа у слові»» і «Додаток до «Положення про проведення Відкритого регіонального творчого конкурсу учнівської і студентської молоді  «Слово у душі – душа у слові»»).

VІ Відкритий творчий конкурс учнівської і студентської молоді  «Слово у душі – душа у слові» на обласному рівні проводиться впродовж лютого 2021 року – травня 2021 року у два тури: у І турі  учнівська і студентська молодь у своїх освітніх закладах виконують творчі роботи на запропоновані теми. З-поміж учасників відбираються переможці для участі в другому турі; у ІІ турі – беруть участь лише переможці І туру (до 9 квітня 2021 року необхідно подати заявку і роботу на участь у конкурсі до Оргкомітету Конкурсу в письмовій (21021, м. Вінниця, вул. Янгеля, 4, кімн. 4) чи в електронній формі([email protected] ). Можливий також індивідуальний запис на Конкурс за умови очної участі в ІІ турі. ІІ тур – 17 квітня 2021 року.

ІІ тур Конкурсу відбувається лише для тих, хто пише есе. Тур проходить у режимі онлайн на базі Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця, вулиця Янгеля, 4; покликання буде надіслане перед ІІ туром).

До участі в Конкурсі запрошуються також автори-початківці, всі, хто небайдужий до творення власного прозового, поетичного чи драматургічного твору, а також створення переконливих публіцистичних есе, нарисів (до 09.04.2021 власні твори потрібно надіслати на адресу: 21021, м. Вінниця, вул. Янгеля, 4, кімн. 324; з позначкою «На конкурс»). У кожній з номінацій – проза, поезія, драматургія, публіцистика, есе, науково-дослідна робота – переможці визначаються окремо.

Учасники конкурсу отримують Сертифікати встановленого зразка про участь у Конкурсі, переможці нагороджуються дипломами (три місця у кожній номінації),  грамотами (чотири учасники). Абсолютних переможців буде відзначено Нагородами імені Михайла Коцюбинського, імені Степана Руданського, імені Василя Стуса, імені Ольги Виноградової (з грошовою винагородою). Відзнаки про участь і перемогу у VІ Відкритому творчому конкурсі учнівської і студентської молоді  «Слово у душі – душа у слові» вручають у День Донецького національного університету імені Василя Стуса. Сертифікати отримують також учителі, викладачі всіх учасників Конкурсу (в електронній формі).

Оргкомітет Конкурсу

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні учасники VІ Відкритого

регіонального творчого конкурсу учнівської та студентської молоді

«Слово у душі – душа у слові» у 2020-2021 навчальному році

 

Усі, хто надсилав поетичні, прозові чи драматургічні твори для участі в Конкурсі, очікують підсумків Конкурсу.

Усі, хто виконував науково-дослідну роботу, так само очікують підсумків Конкурсу. Якщо журі вважатиме за необхідне заслухати в онлайн учасника, буде заздалегідь надіслано листа.

Увага! Ті, хто писав творчу роботу, обов’язково мають виконати чи підготувати творче есе. Для цього 17 квітня 2021 року необхідно буде о 10.00 зайти за покликанням https://news.donnu.edu.ua/2021/02/08/vi-vidkrytyj-regionalnyj-tvorchyj-konkurs-uchnivskoyi-i-studentskoyi-molodi-slovo-u-dushi-dusha-u-slovi/ або https://phil.donnu.edu.ua/12429-2/ відкрити папку «ТЕМИ ЕСЕ», обрати одну із наведених тем і протягом двох астрономічних годин виконати роботу (обов’язково вказати прізвище ім’я, навчальний заклад). Після завершення виконання надіслати виконану роботу на адресу [email protected] (між konkurs і slovo  – дефіс!).

Оргкомітет

Архіви

Приєднуйтеся до нас