Виберіть сторінку

VIІ Відкритий міжрегіональний творчий конкурс учнівської і студентської молоді «Слово у душі – душа у слові»

VIІ Відкритий міжрегіональний творчий конкурс учнівської і студентської молоді «Слово у душі – душа у слові»

До 85-річчя Донецького національного університету імені Василя Стуса

 

Донецький національний університет імені Василя Стуса спільно з КЗВО «Вінницькою академією безперервної освіти» і Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проводить VIІ Відкритий міжрегіональний творчий конкурс учнівської і студентської молоді «Слово у душі – душа у слові».

За погодженням із Департаментом гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації та Департаментом освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації VIІ Відкритий міжрегіональний творчий конкурс учнівської і студентської молоді  «Слово у душі – душа у слові» проводиться для поширення українського слова, активізації творчих сил учнівської і студентської молоді, естетичного виховання та духовного розвитку молодого покоління, а також підтримки взаємодії освітніх закладів у загальному полі Донецького і Подільського країв (див.: «Положення про проведення Відкритого міжрегіонального творчого конкурсу учнівської і студентської молоді  «Слово у душі – душа у слові»» і «Додаток до «Положення про проведення Відкритого міжрегіонального творчого конкурсу учнівської і студентської молоді  «Слово у душі – душа у слові»»).

VІI Відкритий міжрегіональний творчий конкурс учнівської і студентської молоді «Слово у душі – душа у слові» на обласному рівні проводиться впродовж 17 лютого – 5 травня 2022 року у два тури: у І турі учнівська і студентська молодь у своїх освітніх закладах виконують творчі роботи на запропоновані теми. З-поміж учасників відбираються переможці для участі у другому турі; у ІІ турі – беруть участь лише переможці І туру (до 9 квітня 2022 року необхідно подати заявку і роботу на участь у конкурсі до Оргкомітету Конкурсу в письмовій (21021, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21, кімн. 610) або в електронній ([email protected] (між konkurs і slovo  – дефіс) формі. Можливий також індивідуальний запис на Конкурс за умови очної участі в ІІ турі. ІІ тур – 16 квітня 2022 року.

ІІ тур Конкурсу відбувається лише для тих, хто пише есе. Тур проходить у режимі онлайн на базі Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця, вулиця Янгеля, 4).

До участі в Конкурсі запрошуються також автори-початківці, всі, хто небайдужий до творення власного прозового, поетичного чи драматургічного твору, а також створення переконливих публіцистичних есе, нарисів (до 09.04.2022 власні твори потрібно надіслати на адресу: 21021, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21, кімн. 610; з позначкою «На конкурс»). У кожній з номінацій – проза, поезія, драматургія, публіцистика, есе, науково-дослідна робота – переможці визначатимуться окремо.

УВАГА! У межах Конкурсу проводиться також відбір есе, нарисів, етюдів та інших коротких форм  чи підготовка науково-дослідних робіт, присвячених 90-им роковинам Голодомору 1932 – 1933 років в Україні – геноциду Українського народу. Переможці будуть відзначені окремою нагородою «Жнива скорботи».

Учасники конкурсу отримують Сертифікати установленого зразка про участь у Конкурсі, переможці нагороджуються Дипломами (три місця в кожній номінації),  Грамотами (чотири учасники). Абсолютних переможців буде відзначено Нагородами імені Михайла Коцюбинського, імені Степана Руданського, імені Василя Стуса, імені Ольги Виноградової (з грошовою винагородою). Відзнаки про участь і перемогу в VІІ Відкритому міжрегіональному творчому конкурсі учнівської і студентської молоді  «Слово у душі – душа у слові» вручають у День Донецького національного університету імені Василя Стуса. Сертифікати отримують також учителі, викладачі усіх учасників Конкурсу (в електронній формі).

Оргкомітет Конкурсу

Архіви

Приєднуйтеся до нас